Ziua mea- cadoul necuvantatoarelor

Radu Carlan Asociatia Refugiul Maidanezilor

Nimic nu e mai frumos decat sa imparti bucuria cu cei care au nevoie de ajutor.Anul acesta am hotarat sa imi daruiesc ziua de nastere unei cauza in care cred cu tarie.

Daca v-ati gandit sa-mi cumparati un cadou, va rog sa donati banii alocati cadoului catre Asociatia "Refugiul Maidanezilor"-Adapostul care salveaza suflete, construit cu mare drag de prietena mea, Mona Semeniuc.

De la infiintarea adapostului, aici au fost ingrijiti peste 1000 de caini, salvati din situatii critice, foarte multi fiind adoptati, in prezent Ascociatia "Refugiul Maidanezilor" gazduind peste 300 de caini si 25 de pisici, toti vaccinati, sterilizati si microcipati.

Unul din proiectele asociatiei este sterilizarea si vaccinarea cateilor si pisicilor care nu se afla in adapost si care au stapani cu situatii materiale precare.Este singura modalitate de a nu mai exista catei si pisici pe strada, camp, aruncati la gunoi, maltratati, calcati de masini sau chinuiti de boli, iar pentru acest proiect este nevoie de ajutor financiar.

Asa ca dragi prieteni, ma bazez pe cadoul vostru !

Proiectul are ca obiectiv sterilizarea animalelor fara stapani si a celor cu stapani care nu au posibilitati financiare.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Ritta Stoica

Bravo...La multi ani !
21 Mar 2019
La multi ani frumosi si melodiosi!
21 Mar 2019

Roxana-Cristina Chihai

26 Mar 2018
Privilegiul de a dărui revine doar unor oameni speciali , iar jumătatea Laurei nu putea fi altfel decât un om generos pana la infinit !! Ani frumoși de viața Ma înclin !
La mulți ani!
Bravo...La multi ani !
26 Mar 2018
Sper sa ajute... E o cauza tare nobila!

Anonymous

Din toata inima :)