Gabriela Nicolae - Asociatia Refugiul Maidanezilor

Cel mai frumos cadou de ziua mea

405 RON Donatii stranse
31.177829099307% Complete
1,299 RON Target
5 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie, Asociatiei Refugiul Maidanezilor.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face, de ziua mea, la aniversarea din 7 iulie, este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

Împreună suntem mai buni!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe galantom.ro/daruiesteziuata

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Asociatia Refugiul Maidanezilor

Asociatia "Refugiul Maidanezilor" s-a infiintat din nevoia de a sustine Adapostul Care Salveaza Suflete al doamnei Mona Semeniuc, care functioneaza din primavara anului 2014.

Sterilizarea animalelor ~ 2018

Proiectul are ca obiectiv sterilizarea animalelor fara stapani si a celor cu stapani care nu au posibilitati financiare.

5 Donatii

La multi ani, sanatosi si fericiti!!!
La multi ani Gabi!
La multi ani !