Alexandra Marinide - Asociatia Refugiul Maidanezilor

Un dar din suflet pentru suflet

0 RON Donatii stranse
0% Complete
500 RON Target
0 Donatii
Vreau sa fac o donatie!

Ma numesc Alexandra Marinide si sunt  prietena cu Laura Simion Danileanu; prin intermediul ei am aflat de Mona Semeniuc si m-am decis ca anul acesta sa-mi daruiesc ziua de nastere Asociatiei "Refugiul Maidanezilor". Ce-mi doresc?  Sa fiti alaturi de mine pentru a face "rai din ce ai", pentru ele, necuvantatoarele, asa ca, va rog, pe voi, dragi prieteni, sa ma ajutati sa fac un gest marinimos :cei ce doresc sa-mi  faca un cadou, sa fie reprezentat printr-o donatie catre ASOCIATIA "Refugiul Maidanezilor "!

Multumesc !

Recomandă-le prietenilor această campanie.

in beneficiul

Asociatia Refugiul Maidanezilor

Asociatia "Refugiul Maidanezilor" s-a infiintat din nevoia de a sustine Adapostul Care Salveaza Suflete al doamnei Mona Semeniuc, care functioneaza din primavara anului 2014.

Sterilizarea animalelor ~ 2018

Proiectul are ca obiectiv sterilizarea animalelor fara stapani si a celor cu stapani care nu au posibilitati financiare.

0 Donatii

Nu exista nici o donatie. Fii primul care doneaza!